ODENSA ASANSÖR ŞİRKET PROFİLİ:


İmalat ve montajını yaptığımız asansörlerin projelendirilmesi EN81-1/2 uygun olarak firmamız bünyesinde deneyimli uzman mühendislerimiz teknik personelimiz tarafından ve teknik hesapları standartlarına uygun olarak bilgisayar ortamnda yapılır.ODENSA ASANSÖR TİC.LTD.ŞTİ. olarak 2003 yılından bu güne kadar başta istanbul olmak üzere Türkiye'nin çeşitli bölgesinde imalatını ve montajını gerçekleştirdiğimiz asansörlerde kullanılan malzemelerin tamamı TSE,TSEK ve CE kalite belgelidir.

Firmamız 2003 yılı itibari ile faaliyetlerine başlamış olup asansörlerde can güvenliğini ön planda tutarak kaliteli ve çağdaş hizmet prensibimiz ile siz sayın çözüm ortaklarımıza en iyi hizmeti vermekten gurur duymaktadır. Günümüz teknolojisini takip ederek ve sektörümüzün sayılı lider firmalarından biri olarak kaliteli ve dürüst çalışma politikamızdan ödün vermeden sizlere daha iyi çalışma çözümleri sunmaktadır. Teknik personelimizin konusunda sertifikalı ve en az 12 yıl tecrübeli ustalarımız ve son kontrol ekipleri ile her konuda olduğu gibi işçilik kalitesine de çok önem vermektedir.

VİZYONUMUZ:
Kaliteli malzeme ve ilkeli iş anlayışımız ile birleştirerek en iyi hizmeti vermek ODENSA ASANSÖR ailesinin ortak amaç ve gayesidir. ODENSA  ASANSÖR ailesi olarak sunduğumuz hizmetle çağdaş ve ileri teknolojiyi sizlerin daimi çözüm ortağınız olma inancı ile adımlarımızı büyük bir kararlılıkla sürdürmekteyiz.

 

MİSYONUMUZ:
Yıllardır güvenilir ve kaliteli hizmet vermekte olan firmamız, sizlere en iyi şekilde güler yüzlü ve en kısa sürede hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır.
Sorumluluk bilinci ile firmamız konusunda uzman ekiplerle Montaj-Bakım- Arıza ve Revizyon hizmetleri de vermektedir.

 

SEKTÖREL ÇÖZÜM YAKLAŞIMI: 

ODENSA Asansör  EN ISO 9001:2000 kalite belgesine sahiptir ve buna uygun olarak hizmet vermektedir.  -ODENSA  Asansör konusunda uzman Elektrik Yüksek Mühendisi ve Makine Mühendisi ile asansör projelendirmelerinizi yapmaktadır.

Firmamız Hizmet Yeterlilik, Satış Sonrası Yeterlilik ve Garanti belgelerine sahip olup bu belgelerin gerektirdiği kuralları itina ile uygulamaktadır.

Firmamız 15/02/2011 tarihinde EN 13015:2002 asansör ve yürüyen merdiven  bakım gereksinimlerini Avrupa normları doğrultusunda kurarak yürütmekte olduğuna dair Uygunluk Belgelerini almaya hak kazanmıştır.
Montajını yaptığımız asansörlerin işçilik ve mekanik aksamda 3 yıl,  sarf malzeme parçaları içinde 10 yıl  temin garantisi vardır.

Referanslar